To już KONIEC :(

Image is not available

Wysoki Standard Mieszkań

Image is not available

Lider Sprzedaży AGD

Image is not available

Lubelskie Kukułki od Pszczółki

Image is not available

751 Nowych Pomieszczeń

Nowa Jakość Uśmiechu:)

Image is not available

Nowe Sklepy w Mieście

Image is not available

Nowy Rezonans Magnetyczny

Image is not available

Okładzina z Wiśni Amerykańskiej

Image is not available

2800m2 sufitu łukowego na wysokości 23m

Beton z pięknym drewnem.

Panele Akustyczne Perforowane z naturalnego drzewa.

Sufit Rastrowy Open Cell ok. 2000m2 Główny Hol Salonu.

Skyboxy w Arena LUBLIN

Piękno i elegancja, Sufit Wyspowy

Największa Galeria Handlowa w Lublinie

Rockfon Sonar D Konstrukcji CMC T24 klasa D

Zużyliśmy 27 000 m2 płyt G-K

Arrow
Arrow
Zakończenie współpracy z Techmar Budownictwo
Po blisko czterech latach budowania wspólnej przyszłości dniem 1 marca 2018 roku zakończyliśmy współpracę z naszym partnerem Techmar oraz Techmar Budownictwo Sp. z o.o., Nasza firma nie aprobuje stylu prowadzenia biznesu który nie jest oparty na wypracowanych wzajemnych relacjach oraz zaufaniu które jest najważniejsze w prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Naszemu byłemu partnerowi życzymy rozważnych decyzji oraz owocnej współpracy i dalszych sukcesów na wymagającym rynku budowlanym.
Slider
Slider

Od początku przedmiotem działalność naszej firmy była kompleksowa realizacja inwestycji z zastosowaniem produktów tzw. suchej zabudowy oraz systemów sufitowych w obiektach prywatnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach przemysłowych.

Posiadamy doświadczony i profesjonalny zespół pracowników oraz dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pozwalającym wykonać najbardziej złożone rozwiązania konstrukcyjne .
Prace które wykonujemy są skomplikowane i niebezpieczne dlatego ważną sprawa dla nas jest bezpieczeństwo nasze i naszych pracowników, nasi ludzie przestrzegają zasad BHP, jesteśmy uczestnikiem ogólnopolskiej akcji PIP „ Włącz Myślenie- Planuj i Reaguj „ nasi pracownicy posiadają niezbędne sprzęt oraz szkolenia i badania aby zminimalizować ryzyko ew. wypadków na placu budowy.