Nowy Rok 2019 Nowe Otwarcie

Nowy Rok 2019 to nowe otwarcie , nowa strona, nowa oferta, i ogólnie coś nowego. 

Do Zobaczenia Wkrótce 

Zespół Pumar Serwis .

Zakończenie współpracy z Techmar i Techmar Budownictwo Sp. z o.o.

Po blisko czterech latach budowania wspólnej przyszłości dniem 1 marca 2018 roku zakończyliśmy współpracę z naszym partnerem Techmar oraz Techmar Budownictwo Sp. z o.o., Nasza  firma nie aprobuje stylu prowadzenia biznesu który nie jest oparty na wypracowanych wzajemnych relacjach oraz zaufaniu które jest najważniejsze w prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej.  

Naszemu byłemu partnerowi życzymy rozważnych decyzji oraz owocnej współpracy i dalszych sukcesów na wymagającym rynku budowlanym w Polsce i nie tylko.

Z poważaniem

Marcin Sulowski

Pumar SERWIS. 

 

Market Spożywczy KAUFLAND w Oświęcimiu

Pumar Serwis Budownictwo i Techmar Budownictwo  realizuje nową aranżacją wnętrz w Markecie Spożywczym  marki KAUFLAND zlokalizowanym przy ul.Królowej Jadwigi 11 w Oświęcimiu  - RAFBACH Rafał Bach 

Market Spożywczy KAUFLAND w Białymstoku

Pumar SERWIS Budownictwo i Techmar Budownictwo realizuje nową aranżacją wnętrz w Markecie Spożywczym  marki KAUFLAND zlokalizowanym przy ul. Boch. Monte Cassino 12 w Białymstoku - PE Nowa Sp. z o.o. 

Market Spożywczy KAUFLAND w Bielsku Białej

Pumar SERWIS Budownictwo i Techmar Budownictwo realizuje nową aranżacją wnętrz w Markecie Spożywczym  marki KAUFLAND zlokalizowanym przy ul. Gen W. Andersa 81 w Bielsku Białej - Daldehog Poland Sp. z o.o. 

Market Spożywczy KAUFLAND w Łomży

Pumar SERWIS Budownictwo i Techmar Budownictwo realizuje kompleksową przebudowę wraz z nową aranżacją wnętrz w Markecie Spożywczym  marki KAUFLAND zlokalizowanym przy Alei Marszała Piłsudskiego 33 w Łomży     -SWIETELSKY Sp. z o.o.

Budynek Wielorodzinny ul. Nowy Świat 40e w Lublinie

Pumar SERWIS Budownictwo  realizuje prace związane z montażem stolarki okiennej  z PCV oraz Aluminium na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Nowy Swiat 40 ( od B1- do B5)   - P.B. INKOB 

Market Spożywczy Kaufland w Opocznie

Pumar SERWIS Budownictwo i Techmar Budownictwo realizuje prace wykończeniowe w nowo powstającym Markecie Spożywczym  marki KAUFLAND zlokalizowanym przy ul. Dworcowej w Opocznie   -SWIETELSKY Sp. z o.o.

Park Handlowy MAX Hrubieszów

Pumar SERWIS Budownictwo i Techmar Budownictwo realizuje inwestycje w nowo powstającym Parku Handlowym MAX zlokalizowanym przy ul. Dworcowej w Hrubieszowie - STRABAG Sp. z o.o.

Centrum Dystrybucyjne " Dajar " Bystrzejowice o/Lublina

Pumar SERWIS Budownictwo i Techmar Budownictwo realizuje inwestycje w nowo powstającym Centrum Dystrybucyjnym firmy DAJAR   zlokalizowanym w miejscowości Bystrzejowice o/Lublina  -BUDIMEX S.A.