Firma

Nasza firma powstała w 2013 r., jako owoc dziesięciu lat doświadczeń w pracy z firmami wykonawczymi, hurtowniami  oraz dostawcami.
Przedmiotem działalności jest kompleksowe zaopatrzenie inwestycji w materiały budowlane, w szczególności: elementy suchej zabudowy, "systemy sufitowe", izolacje wełną, stolarkę okienną PCV i aluminium oraz farby.  
Posiadamy kontakty w branży oraz doświadczony i profesjonalny zespół, co umożliwia zrealizowanie nawet najbardziej złożonych zadań zleconych przez naszych partnerów.

Od 2014 roku  wspólnie z firmą TECHMAR BUDOWNICTWO zajmujemy się realizacją dużych inwestycji budowlanych w specjalizacji Sucha Zabudowa Wnętrz.
Zrealizowaliśmy dotychczas m.in.: aquapark "AQUA LUBLIN", stadion sportowy"ARENA LUBLIN" oraz galerie handlowe w Lublinie

("Tarasy Zamkowe" " Atrium FELICITY) i Warszawie (G.H. Plac Vogla ). Szczegółową informację na temat zrealizowanych przez nas inwestycji znajdą Państwo w dziale REALIZACJE.

W maju 2016 r. nasze starania zostały docenione przez firmę ROCKFON, która zaprosiła nas do elitarnego klubu ROCKFON ACTIVE INSTALLER skupiającego 30 największych firm z Polski wykonujących pracę związane z montażem „systemów sufitowych”.